Klacht: Klacht over levering

re.dejong op 24 juni 2013 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 24 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

klant e-mail gestuurd met meer informatie

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 24 juni 2013

Een klant van Vodafone heeft een klacht ingediend over de levering van een nieuw toestel na contractverlenging. Ondanks dat het contract al is ingegaan, heeft de klant het toestel niet ontvangen en is er een vertraging van minimaal twee weken door een gebrek aan voorraad. Hierdoor kan de klant geen gebruik maken van de diensten waarvoor hij betaalt.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn Contract verlengd en een nieuw toestel hierbij uitgekozen via vodafone. Nu is mijn contract al in gegaan. Maar heb ik mijn toestel niet binnengekregen volgens de afgesproken tijd. Er wordt mij nu verteld dat de telefoon plots niet op voorraad is en ik minimaal twee weken moet wachten.
Ik kan nu met mijn nieuwe contract niet gebruik maken van mijn telefoon die hier bij hoort. Maar ik kan er ook niet mee op internet als ik mijn oude telefoon hier voor gebruik tot de nieuwe binnen is.
Ik betaal dus nu abbonements kosten terwijl ik er geen gebruik van kan maken.
Hoe kan dit gebeuren?!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn telefoon alsnog binnen max 3 werkdagen ontvang. En ik de tijd dat ik mijn nieuwe telefoon nog niet binnen heb, niet hoef te betalen voor internet wat ik u dus helemaal niet kan gebruiken.
Dit vanaf de eerste dag dat mijn nieuwe abbonement in ging tot aan de dag dat ik mijn nieuwe telefoon ontvang en kan gebruiken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vodafone

12 jaren geleden - Beste re.dejong, Bedankt voor het aangeven van je klacht. Ik heb je een e-mail gestuurd met meer informatie hierover. Met vriendelijke groet, Jeannette Vodafone, medewerker klachtafhandeling

Vodafone

Heeft op 24 juni 2013 om 10:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

klant e-mail gestuurd met meer informatie

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie