Klacht: Kind afgenomen gezin kapot gemaakt waar BJZ faalde lukte WSG het voort te zetten

HoaLan op 15 november 2015 over William Schrikker Jeugdbescherming & Jeugdreclassering in de categorie Zorginstellingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
William Schrikker Jeugdbescherming & Jeugdreclassering has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Zorginstellingen
Status Open
Datum 15 november 2015

Een ouder ervaart dat de jeugdbescherming, zowel BJZ als WSG, niet naar behoren heeft gehandeld in de zorg voor hun kind. Ondanks samenwerking van de ouder, voelt deze zich bedrogen door de betrokken instanties, die volgens hen de situatie hebben verergerd en hen de schuld geven van de problemen. De ouder is teleurgesteld over de gang van zaken en de rol van pleegzorg en gezinsvoogd.

Mijn Klacht:

BJZ is er dan wel door de rechter de zaal uitgezet en ze mochten zich diep gaan schamen. Maar ze hebben het 2 zittingen kunnen rekken waarin ze nog in beroep gingen of bezwaar aantekenden.
WSG kreeg het stokje over gedragen maar nu blijkt onze gevoelens te kloppen zij speelden het spelletje slimmer verder en ze mochten een zitting na 3 maanden het zelf nogmaals bekijken ervoor deden ze alsof ze geheel samenwerkten.
Al kwamen ze vanaf de eerste huisbezoek al met ze is nu te lang weg.
Dit hebben ze nu slim verder uitgewerkt .Zij en leggen nu ineens dat het aan ons licht.
Wij werkten aan alles mee echter de pleegzorg die tevens vriendin van het pleeggezin is werkten samen tegen en lagen dwars mede later bijgestaan door gezinsvoogd. We voelen ons uitgelokt en bedrogen. Maar nu heeft BJZ momenteel toch gewonnen evenals het pleeggezin die alles op alles zetten om ons kind te mogen houden
Ondanks dat onze hulpverleners en wij melden van de oneerlijkheid waarmee pleegzorg opservatie rapporten maakten luisterde WSG niet naar ons en ging gewoon verder. later na uitvallen gezinsvoogd werkte haar vervangster nog intensiever met pleegzorg. er werd op allerlei dingen dwars gezeten , uitgelokt en later ons in de schoenen geschoven.
de nieuwe gezinsvoogd schafte ineens v.a. begin thuis bezoekregeling af. en ga zo maar door. en nu zeggen ze perspectief is duidelijk voor hen en geven ons geen kans om te bewijzen.
ervoor hadden ze wel bevel rechter aanmelden Beilen uitgevoerd. maar niets liep eerlijk. waar we lang tegen aan vochten van de valse beschuldigingen BJZ en aangetoont dat niet zo was door onderzoekbureau’s bleef bij hen als wel staan.
dus toen Beilen ook alles anders doorkreeg en uitvoerde met er moet goed samengewerkt worden met pleegzorg en pleeggezin liep door hun dwarszitten gedekt door gezinsvoogd alles mis. omdat wij aangaven pleegzorg is niet eerlijk en helpt enkel het pleeggezin het kind te behouden die van ons is. Wij zijn niet perfect en we of ik reageerde ( uitgelokt) op zulke dingen. nu zou mijn schuld zijn dat we kind niet terugkrijgen doordat Beilen niet verder gaat.
Nu heb ik het gevoel dat dit juist het doel was van pleegzorg en pleeggezin.

Gewenste Oplossing:

Een eerlijke kans en na laales op een goede manier ons kind terug met alle hulp die daarvoor nodig is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over William Schrikker Jeugdbescherming & Jeugdreclassering

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar William Schrikker Jeugdbescherming & Jeugdreclassering over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over William Schrikker Jeugdbescherming & Jeugdreclassering nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM