Klacht: 2 Pakjes nog steeds niet bezorgd

Riet67 op 13 september 2016 over Kiala in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Kiala
Status Open
Datum 13 september 2016

Op 5 september heeft de klager twee pakjes afgegeven bij Kiala, waarvan één naar Nederland en de andere naar België moest worden verzonden. Op 13 september zijn de pakjes nog steeds niet bezorgd, en ondanks herhaaldelijk invullen van een contactformulier heeft de klager geen reactie ontvangen. De klager uit zijn onvrede over de situatie en vindt dit onacceptabel.

Mijn Klacht:

Ik heb op 5 september jl. 2 pakjes weggebracht, netjes online betaald.
Het ene pakje 001NB3J was bestemd voor een mevrouw in Nederland, het andere pakje 001N961 moest naar België. Het is 13 september en dan mag het pakje toch wel op plaats van bestemming zijn. Heb verschillende keren een contactformulier ingevuld, maar daar hoor je ook niets op. Ik vind dit niet kunnen en dan druk ik mij erg netjes uit.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als men reageert op mails en dat die pakjes boven water komen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM