Klacht: Geen reactie en geen terugbetaling.

CvdHoogenband op 22 oktober 2020 over Kellersport.nl in de categorie Internetshops - Sport

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 22 oktober 2020

Klant heeft op 16 september wandelschoenen besteld bij Keller-Sports, maar deze zaten niet goed en zijn geretourneerd. Na het retourneren heeft de klant geen bevestiging ontvangen, en pogingen om contact op te nemen via telefoon en e-mail hebben niet geleid tot een reactie of terugbetaling.

Mijn Klacht:

Op 16 september heb ik wandelschoenen besteld bij Keller-Sports. De schoenen zaten echter niet goed en ik heb de schoenen geretouneerd.
Van dit retour heb ik geen enkel bericht gekregen van Keller-Sports. Op 15 oktober heb ik ze geprobeerd te bellen, maar daaruit bleek dat ze geen telefonische klantenservice meer hebben. Het Duitse nummer is afgesloten. Dus heb ik mijn vraag over mijn retour en terugbetaling via een e-mail gesteld. Daarop kreeg ik bericht dat ze binnen 1-2 werkdagen zouden reageren, maar nu – 22 oktober – hebben ze nog altijd niet gereageerd.

Gewenste Oplossing:

Graag ontvang ik het geld van mijn retour.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM