Klacht: Zogenaamde aanbieding

[email protected] op 27 augustus 2018 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 augustus 2018

Een klant van Jumbo aan de Volendamlaan in Den Haag heeft herhaaldelijk problemen ervaren met aanbiedingen die niet correct worden verrekend bij de kassa. Ondanks het adverteren van kortingen, zoals 3 bakjes vlees voor 6 euro en 3 bakjes gesneden fruit voor 5 euro, kreeg de klant hogere bedragen op de kassabon. Bij navraag over de discrepantie werd aangegeven dat het mogelijk aan het kassasysteem ligt, maar de klant voelt zich niet serieus genomen.

Mijn Klacht:

Jumbo Volendamlaan Den Haag.
Het is voor ons dit jaar nu al de 4e keer dat ik terug ben gegaan om mijn zogenaamde aanbiedingskorting terug te halen. Staat er vermeld 3 bakjes vlees voor 6 euro. Kom ik thuis , kijk de kassabon na heb ik totaal bijna 8 euro afgerekend. Ook steeds een aanbieding, 3 bakjes gesneden fruit voor 5 euro. Kijk je de bon na, 7,50 afgerekend. Echt dit jaar nu al 4x alleen al ons overkomen. Ga ik terug met de bon en vraag uitleg hoe dit kan. Vanochtend kreeg ik als antwoord : weet ik ook niet zal wel aan het kassasysteem liggen. Word zo het verschil op de toonbank gegooid en draait er om zonder nog 1 woord te zeggen. Gewoon asociaal!!!!!! Reclame op TV , Jumbo de goedkoopste supermarkt. Moeten ze wel de juiste prijzen rekenen en niet de zakken vullen van de consumenten. Ik verwacht wel een nadere uitleg van u.

Gewenste Oplossing:

Laat ik aan u over.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer