Klacht: Zegels niet meer in te leveren voor raceauto

Heldje op 03 oktober 2018 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 3 oktober 2018

Een klant van Jumbo in Woerden heeft een volle spaarkaart meegenomen om een raceauto in te leveren, maar ontdekte dat de actiecodes niet meer beschikbaar waren. Ondanks dat de inlevertermijn nog niet verstreken was, kon de klant geen raceauto verkrijgen, wat teleurstelling veroorzaakte. De klant had gehoopt dat Jumbo van eerdere problemen met de actie had geleerd.

Mijn Klacht:

Ben vandaag bij Jumbo Woerden geweest met volle spaarkaart en nu zijn de actiecodes op…. Helaas dus geen race-auto, terwijl de inlevertermijn nog niet verlopen is. Beetje jammer, dacht na het falen van de actie vorig jaar dat Jumbo hier wel iets van geleerd zou hebben….

Gewenste Oplossing:

Als ik de kaart alsnog kan inleveren voor een code, dus een race- auto

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer