Klacht: Wij vinden de spaartermijn voor de huidige actie Raceauto van Max Verstappen te kort,onze kleinzoon een auto te sparen.

Jacques Krijnen op 20 september 2018 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 20 september 2018

Een klant van Jumbo uit Laren en Hilversum vindt de spaartermijn van drie weken voor de Raceauto van Max Verstappen te kort. Het huishouden, bestaande uit twee personen, stelt dat een termijn van vijf weken geschikter zou zijn om voldoende punten te sparen voor hun kleinzoon.

Mijn Klacht:

Wij zijn een huishouden van 2 personen en vaste klant van de filialen in Laren en Hilversum. Helaas is de periode van 3 weken voor ons te kort om een auto te sparen voor onze kleinzoon. 5 weken is een termijn wat passend is voor ons. Kijk maar eens naar de termijnen van bv. de glazen en Oliver.

Gewenste Oplossing:

Wij hebben nu 19 zegels gespaard, zouden bij een beetje bevoorrading op ca. 25 kunnen uitkomen maar meer niet.
Kunt u ons tegemoet komen of de actie verlengen met minimaal 1 week

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer