Klacht: vindt u vlees bij u in de winkel slechte kwaliteit

r ophof op 30 mei 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 30 mei 2016

Een klant heeft herhaaldelijk vlees gekocht bij de Jumbo aan de Johan van Oldebarneveldlaan in Zeist en is ontevreden over de kwaliteit. De klant beschrijft het vlees als smakeloos en heeft meerdere keren stukken vlees weggegooid, waardoor hij nu de voorkeur geeft aan de lokale slagerij.

Mijn Klacht:

heb diversen keren bij u in de winkel in de johan van oldebarneveldlaan in zeist vlees gekocht vindt dit van slechte kwaliteit ,ben daar niet te vrede over vindt dat erg jammer dat ik diversen keren een smakeloos stuk je vlees heb gehaald ,heb dat ook in de vuilnis bak gedaan ,ga nu maar naar de slagerij in mijn buurt,vindt dat zo zonder van zo een mooie winkel

Gewenste Oplossing:

als u kwaliteit gaat verkopen, dat is daar beneden het peil, ik heb dat diversen keren geprobeerd ,waag me eigen er niet meer aan

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer