Klacht: Jumbo zegels raceauto

Verstappen2 op 01 oktober 2018 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 1 oktober 2018

Een klant heeft geprobeerd Jumbo zegels in te leveren voor een miniatuur raceauto, maar kreeg te horen dat dit niet meer mogelijk was omdat de autootjes op zijn. De klant vindt het misleidend dat er meer zegels zijn uitgegeven dan er autootjes beschikbaar zijn.

Mijn Klacht:

Een paar dagen geleden wilde ik de Jumbo zegels inleveren voor een code ter verkrijging van een raceauto miniatuur. Mij werd verteld dat het niet meer mogelijk was omdat de autootjes op zijn. De uitgifte van zegels is klaarblijkelijk veel groter geweest dan de inkoop van autootjes. Lijkt mij een misleidende actie!

Gewenste Oplossing:

Ik vind het normaal dat de vol gespaarde kaart om te ruilen is voor een code die recht geeft op een autootje.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer