Klacht: Jumbo smeerboter met roomboter.

PGH Maas op 20 juli 2019 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 20 juli 2019

Een klant heeft een klacht ingediend over de smeerboter met roomboter van Jumbo, die na opslag in de koelkast te hard is om te smeren. Het verzoek om het product te ruilen werd afgewezen, omdat Jumbo geen retouren van gekoelde producten accepteert. De klant stelde voor om de smeerboter te ruilen met een andere variant, eventueel met bijbetaling van het prijsverschil.

Mijn Klacht:

Boter die in de koelkast bewaard moet worden is keihard en niet smeerbaar. Men nam hem echter niet terug omdat producten uit de koelkast niet geruild of teruggenomen mogen worden.

Wilde het ruilen met eventueel bijbetaling van het prijsverschil met Bleuband smeerboter met roomboter.

Gewenste Oplossing:

Dat men bij Jumbo Brandevoort begrijpt dat een product dat in de koeling bewaard moet worden dan bij een klacht ook uit de koeling komt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer