Klacht: Chauffeur Jumbo Wesselebrink Ensched

Enschedese op 18 mei 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 18 mei 2016

Op 18 mei 2016 omstreeks 14:10 zou een chauffeur van Jumbo bij WC Wesselerbrink in Enschede niet de verkeersregels hebben nageleefd, waarbij hij geen voorrang gaf aan verkeer van rechts. Daarnaast zou het gedrag van de chauffeur, die andere automobilisten zou dwingen achteruit te rijden, niet professioneel zijn. De klager suggereert dat de chauffeur mogelijk opnieuw rijexamen zou moeten doen.

Mijn Klacht:

De chauffeur die op 18-05-2016 tegen 14.10 bij WC Wesselerbrink reedt, weet blijkbaar niet dat rechts voorrang heeft. Ook door automobilisten dwingen achter uit te rijden getuigt echt van professioneel rijgedrag. Tijd om opnieuw rij examen te doen

Gewenste Oplossing:

Excuses (van chauffeur)

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer