Mijn Klacht:
25 oktober heeft Jumbo heeft ons benaderd dat een levering aan huis niet betaald zou zijn (fout tijdens het pinnen)
Zowel wij als de bezorger hebben dit niet gemerkt.
Wij hebben echter op die dag wel een afschrijving van een soortgelijk bedrag aan jumbo onze rekening afgeschreven staan.
26 oktober is dit bewijs (screenshot van deze betaling op die dag) is aan jumbo overlegd waarna het 17 dagen stil bleef.(?!)
12 november heeft Jumbo aangegeven onze betaling te herkennen, korte excuses aangeboden en aangegeven dat de zaak gesloten was..
16 november kwam het bericht dat ze dit weer gingen uitzoeken omdat jumbo geen inzicht had in de betaal details?
16 november direct gereageerd met bovenstaande informatie en dat zij zelf hebben aangegeven de betaling te hebben gevonden.
24 november krijgen wij wederom bericht waarbij de vraag tot betaling aan wordt herhaald en wordt er niet ingegaan op bovenstaande communicatietrein
In deze hele gang van zaken wordt de verantwoordelijkheid uitzoekwerk bij ons gelegd en blijven fatsoenlijke excuses uit.
Gewenste Oplossing:
Excuses voor de gang van zaken betaling herkend door Jumbo en daarmee de zaak afgerond.

