Klacht: Losse filter

Katie Taale op 16 november 2019 over John Player Special in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 16 november 2019

Een consument ervaart problemen met losse filters op sigaretten van John Player Special. Bij het roken van de sigaretten valt het filter eraf, wat leidt tot frustratie. De klacht betreft de hele slof die is aangeschaft.

Mijn Klacht:

Heb al dagen last van losse filters op de sigaret, die zit gewoon los, ik koop ze altijd per slof, en heb er de hele slof al last van, de sigaret valt er gewoon uit, waardeloos.

Gewenste Oplossing:

Stuur me een nieuwe slof, ik rook altijd de lange JPS blue.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over John Player Special

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over John Player Special nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Katie Taale
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM