Klacht: Robot stofzuiger besteld

Nancyvanriel op 21 december 2020 over Jenona in de categorie Internetshops - Elektronica, Internetshops - Huishoudelijke artikelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Jenona
Status Open
Datum 21 december 2020

Een klant heeft op 24 oktober een robotstofzuiger besteld bij Jenona, maar de levering, die tussen 23 november en 5 december zou plaatsvinden, heeft nog niet plaatsgevonden. De klant uit haar onvrede over de bereikbaarheid van de klantenservice, zowel telefonisch als per e-mail, en vraagt om terugbetaling van het aankoopbedrag.

Mijn Klacht:

Goede dag, ik heb 24 oktober een robot stofzuiger bij jullie besteld. De bestel datum staat op 23 nov tot 5 dec. Maar die is er nog niet. Vraag me toch erg af waar dat die blijft en heb het gevoel dat ik zwaar ben opgelicht en wil graag mijn geld bedrag terug. Aangezien jullie je niet aan afspraken houden. En jullie sinds kort een telefoon nummer hebben die niet bereikbaar is altans jullie voicemail is bereikbaar. Vind ik heel slecht ook jullie email service reageert niet terug. Grt Nancy van Riel

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb

💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)