Klacht: Robot stofzuiger nooit gehad

MelH2607 op 18 juli 2021 over Jenona in de categorie Internetshops - Elektronica, Internetshops - Huishoudelijke artikelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jenona
Status Open
Datum 18 juli 2021

Een klant heeft 50 euro betaald voor een robotstofzuiger in november, maar deze nooit ontvangen. De klant uit zijn frustratie over het feit dat dergelijke bedrijven op Facebook mogen adverteren.

Mijn Klacht:

50€ betaald voor een stofzuiger, in november maar nooit ontvangen. Echt belachelijk! Dat zulke bedrijven op Facebook mogen adverteren.

Gewenste Oplossing:

Bij geld terug of de stofzuiger!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jenona

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jenona nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MelH2607
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)