Klacht: Niks ontvangen

Najima26 op 13 december 2020 over Jenona in de categorie Internetshops - Elektronica, Internetshops - Huishoudelijke artikelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jenona
Status Open
Datum 13 december 2020

Een klant heeft een bestelling geplaatst voor een robot stofzuiger ter waarde van 50 euro, maar heeft deze nog niet ontvangen. In tegenstelling tot haar vriendin, die een speelgoedversie heeft ontvangen, heeft de klant geen reactie gekregen op haar herhaalde e-mails en eist zij nu haar geld terug.

Mijn Klacht:

Ik ben al heel lang aan het wachten op mijn bestelling? Ik heb 50 euro betaald voor een robot stofzuiger. Ik en mijn vriendin hebben deze samen besteld. Zij heeft deze wel ontvangen maar het is gewoon speelgoed!!!!!!! Dit kan niet. Meerdere malen mailtjes verstuurd er word niet op gereageerd! Elke keer moet ik opnieuw wachten maar nu hoef ik het niet meer! Wil me geld terug!!! Wat een onzin

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug krijg!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jenona

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jenona nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Najima26
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)