Klacht: Artikel gekocht ‘Robot stofzuiger’maar niet geleverd

cisco5 op 26 december 2020 over Jenona in de categorie Internetshops - Elektronica, Internetshops - Huishoudelijke artikelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jenona
Status Open
Datum 26 december 2020

Een klant heeft eind oktober 2020 een robotstofzuiger besteld bij Jenona, maar heeft tot op heden geen levering ontvangen. Ondanks betaling van €50,00 en een bevestiging van de bestelling, blijft het bedrijf onbereikbaar en reageert het niet op e-mails.

Mijn Klacht:

Heb sinds eind okt’20 een ‘Robot’stofzuiger alles kunner besteld maar, tot heden niks meer van hun vernomen ook mails worden niet opgereageerd !!

Heb betaald; €50,00 en die zou bij mij tot 6dec; 20 jongsleden worden geleverd maar niks is waar!! Waarom dan!!1
En ze hebben enkel bevestiging van ontvangen bestelling gestuurd en verder niks meer van vernomen!!

J lopes

Gewenste Oplossing:

Als ik of de Robot stofzuiger of mijn al betaalde geld terug kan krijgen,

€50,00

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)