Klacht: Ten onrechte beslag op loon van zoon

melvintjoenij op 19 januari 2021 over Invoned in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Mijn zoon en ik heb dezelfde voor en achternaam. Ik heb voor de gemeentebelasting een regeling getroffen met de gemeente Amstelveen. Nu krijgt hij een brief dat er beslag wordt gelegd op zijn loon. Ik heb verschillende keren gebeld naar nummer 31 (0) 88 331 50 00 maar dan krijg je een keuze menu. Als je dan een cijfer intoetst dan zegt men dat er geen keuze wordt gemaakt en wordt de verbinding verbroken.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag weten waar de schuld betrekking op heeft want ik heb een overkoepelende regeling getroffen met de gemeente. Als er nog een schuld openstaat dan wil ik die betalen. Ik wil graag in contact treden. Het gaat om M. Tjoe Ny, subject nummer 276454. Het gaat om aanslagen 320872740 (€ 321,-) en aanslag nummer 320610689 (€ 322,28)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Invoned

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Invoned nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door melvintjoenij