Mijn Klacht:
Na 5,5 en enkele maanden na afloop 5 jaars-garantie gaat mijn Bosch inbouwkoelkast van zo’n Euro 900,00 in de warmste dagen van het jaar, kapot. Reparatie kost volgens de Boschmonteur zo’n 700,00. Met enige coulance (???) van Bosch komt dat uiteindelijk uit op 450,00. Voorrijkosten voor de monteur ad 59,50 nog niet eens meegerekend.
Behalve de producten uit de vriesvak, zijn de kosten dus zo’n 500,00! Wat service? Wat coulance? De monteur van de keukenleverancier had al bij zijn komst (waarvoor hij trouwens géén voorrijkosten had berekend) al aangegeven van een nieuwe motor 300-400 zou kosten.
Slim gedaan, Bosch! Wat een coulance!
Gewenste Oplossing:
Als ik een echte tegemoetkoming in de kosten voor een nieuwe motor of tegemoetkoming in de kosten voor een nieuwe koelkast van Bosch zelf ontvang.
Als je verplicht bent een Boschmonteur te laten komen en die kosten worden verrekend in/met de reparatie of nieuwe aankoop.


