Klacht: Site www.intratoys.nl/bon niet te vinden

Mevr.Tammes op 11 december 2016 over Intertoys in de categorie Speelgoedwinkels - Ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Intertoys
Status Open
Datum 11 december 2016

Een klant van Intertoys heeft moeite met het vinden van de juiste informatie op de website www.intratoys.nl/bon om in aanmerking te komen voor een giftcard ter waarde van 50 euro. Ondanks de belofte om deel te nemen aan de dagelijkse trekking door het kassabonnummer te vermelden, is deze mogelijkheid niet te vinden op de site.

Mijn Klacht:

Belofte om in aanmerking te komen voor een giftcard t.w.v. 50 euro door nummer van kassabon te vermelden voor de dagelijk’s trekking en nergens op hun site de mogelijk krijgen!!!!

Gewenste Oplossing:

Als wij kunnen uitvoeren wat ze zelf zeggen om hier aan mee te kunnen doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Intertoys

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Intertoys nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM