Klacht: Verkeerde puzzel in de doos

19sweety54 op 15 november 2013 over Internetwinkels - Algemeen in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 15 november 2013

Op 28 oktober heeft de klager een set puzzels van Jan van Haasteren besteld, bestaande uit drie puzzels. Bij het openen van de doos ontdekte de klager dat er twee puzzels van "At the dentist" in zat, terwijl de puzzel "Camping chaos" ontbrak.

Mijn Klacht:

28 oktober j.l. bestelde ik via internet een puzzel van Jan van Haasteren waarvan er 3 ( x 500 stukjes) in een doos zitten. Met de titels:
At the dentist,Camping chaos en Moving day.Vandaag wilde ik de derde puzzel gaan maken. Toen bleek dat er geen puzzel van de camping in zit, maar twee van de dentist.Uiteraard heb ik de zakjes al opengemaakt.

Gewenste Oplossing:

Kunt u mij alsnog een puzzel doen toekomen van Camping chaos?

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Internetwinkels - Algemeen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Internetwinkels - Algemeen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten