Klacht: Internet abonnement zonder Internet aansluiting

Robert1995 op 04 oktober 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 4 oktober 2015

Een klant van Tele2 heeft een abonnement afgesloten na een positieve postcodecheck, maar ontdekte dat er geen internet aansluiting in het appartement aanwezig was. Na meerdere afspraken met monteurs, die geen oplossing konden bieden, heeft de klant het pakket teruggestuurd en Tele2 in gebreke gesteld, met de mededeling geen gebruik meer te willen maken van hun diensten.

Mijn Klacht:

Via de Postcodecheck die wij hebben gedaan bleek het mogelijk te zijn om een voordelig abonnement te krijgen via Tele2.
Hebben een welkomstbrief ontvangen en na enige dagen het pakket met aansluit materiaal waaronder modem. Echter in het appartement nergens een aansluiting te vinden. Helpdesk gebeld situatie uitgelegd, “We sturen een monteur” op de afgesproken datum en tijd kwam die monteur niet opdagen.Weer gebeld nieuwe afspraak. Monteur is geweest en heeft gezocht naar een aansluiting was niet te vinden. Contact gezocht met de helpdesk en calimiteiten desk. Geen oplossing Monteur had nog geenmelding gemaakt. Weer gewacht na een week het hele pakket terug gestuurd en een brief gestuurd waarin wij Tele2 in gebreke stellen en de mededeling van dat wij geen gebruik wensen te maken van hun diensten.. Contact met de helpdesk leert ons dat zij zich achter de algemene voorwaarden verschuilen. Zelf zorgen voor een aansluiting, m.a.w. als ik internet op de maan wil dan kan dat volgens Tele2 maar moet zelf zorgen voor een fysieke aansluiting.
Ondertussen wel automatische incasso, bedrag gestorneerd, vervolgens incasso bureau Bos,weer het verhaal van algemene voorwaarden.

Kortom je kunt als Tele2 rustig de kluit belazeren door je te verschuilen achter algemenvoorwaarden en incasseren zonder diensten te verlenen.
Als consument heb je het nakijken. In een gesprek wat ik ambtshalve heb gehad met de directeur van KPN telecom noord werd mij duidelijk dat Tele2 niet over een eigen netwerk beschikt. In plaats dat bij de postcodecheck duidelijk was vermeld dat een telefoonaansluiting op het vaste netwerk van KPN noodzakelijk is had mij een hoop ellende bespaart.

Gewenste Oplossing:

Tele2 moet duidelijk vermelden bij de postcodecheck dat een KPN aansluiting noodzakelijk is. En ik vind dat ik als consument tegen dit soort praktijken beschermt moet worden.
En met terugwerkende kracht wil ik mijnabonnement beeindigt zien!

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie