Klacht: Ingang contract half jaar vertraagd

luuk_ontevreden op 18 mei 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 18 mei 2017

Een klant van Tele2 heeft een probleem ervaren met de verwerking van zijn abonnement, dat meer dan een half jaar vertraagd was door een administratieve fout. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice ontving hij pas later de juiste facturen, waardoor zijn contract pas in juni 2016 inging, terwijl hij het toestel al in oktober 2015 had ontvangen. Hierdoor kan hij zijn abonnement pas in 2018 verlengen, wat hem frustreert omdat zijn toestel inmiddels verouderd is.

Mijn Klacht:

Ik bestelde mijn abonnement op 20-10-2015 en kreeg de volgende dag mijn nieuwe toestel. Echter, door een administratieve fout bij Tele2 is mijn contract meer dan een half jaar later verwerkt.
Ik merkte dat destijds vrij snel omdat er niks veranderde aan de incasso, en nam toen al meermaals telefonisch contact op, maar desondanks duurde het zeer lang voordat ik de correcte facturen kreeg. Nu heb ik dus een toestel uit oktober 2015 met een abonnement dat inging in juni 2016.
Ik kan volgens Tele2 mijn abonnement pas verlengen in 2018 in plaats van 2017, en zit dus langer vast aan een toestel dat inmiddels wel toe is aan vervanging. Ik baal ervan dat een fout van Tele2 mijn last wordt.
De meneer die ik sprak van hun klantenservice was erg aardig, maar kon uiteindelijk niet veel voor me betekenen.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat er een manier wordt gevonden om mijn toestel te vervangen na 2 jaar, zoals ik in eerste instantie had gedacht, en niet na tweeënhalf jaar.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie