Klacht: KLACHT!!

Luytens op 29 november 2013 over infurn.com in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf infurn.com
Status Open
Datum 29 november 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte

Normaal gezien zouden wij eind deze maand onze bestelling ontvagen, onze bestelling dateert van april 1013.
Gisteren raadpleeg ik mijn account, dit om na te kijken wanneer de levering zou plaats vinden. Komen we tot de conclusie dat de leveringsdatum, “Opnieuw”( met 2 maand verlengd wordt.)
Dit liefst voor de vierde keer; (uitstel van levering).

De maat is nu voor ons wel echt vol! Wij wensen ons geld zo snel mogelijk terug, of we nemen contact met (test-aankoop) (http://advies.test-aankoop.be) alsook op klacht.nl.

Jullie spreken van een levertijd van; Met uitzondering van producten op voorraad, wordt het door u bestelde product op aanvraag geproduceerd en aangepast aan uw voorkeuren. Hierdoor kan de levertijd variëren van 10 tot 18 weken.
Jullie zijn niet bereikbaar, jullie beloven ons al maanden te leveren, elke keer stellen jullie dit opnieuw uit!

Dit bericht hebben we ook al meerdere keren ontvangen; *** Dit is een automatisch gegenereerde e-mail ***

Geachte klant,

Hartelijk dank voor het contacteren van het INFURN customer service team.
We hebben uw aanvraag in behandeling genomen.
Een van onze medewerkers zal binnenkort contact met u opnemen. Onze openingstijden zijn maandag tot vrijdag, 09.00 tot 18.00 uur

Met vriendelijke groet,

Het InFurn Team
Dit ook zonder gevolg!!!!

Verschillende mails blijven onbeantwoord, onmogelijk jullie zelf op te bellen enz jullie service is ondermaats…daarom willen wij ons geld terug.

Graag mij zo snel mogelijk contacteren!!

+32473/489612

Gewenste Oplossing:

Wij wensen ons Geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over infurn.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over infurn.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM