Klacht: Goederen worden niet geleverd, geen reactie op e-mails

Jakezesnake op 06 juli 2014 over infurn.com in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf infurn.com
Status Open
Datum 6 juli 2014

Een klant heeft op 18 januari 2014 twee tafels en vier stoelen besteld bij infurn.com, met een verwachte levering in de eerste week van juni. Na uitstel van de levering en het versturen van meerdere e-mails zonder reactie, heeft de klant op 6 juli geëist dat het bedrag van € 372,52 voor 14 juli wordt teruggestort, met de dreiging om de creditcardmaatschappij in te schakelen bij uitblijven van de terugbetaling.

Mijn Klacht:

Twee tafels en 4 stoelen besteld bij infurn op 18 januari 2014. De goederen zouden de eerste week van juni geleverd worden. In die week kreeg ik een e-mail dat de goederen later bezorgd zouden worden. Vervolgens heb ik nog twee weken gewacht, waarna ik een e-mail verstuurd heb waarin ik hun rappelleer om te leveren per 1 juli, met de dreiging van annuleren van de order bij geen levering.
Ik kreeg geen reactie. Vervolgens heb ik op 6 juli wederom een e-mail verstuurd met de opdracht om mijn geld € 372,52 terug te storten vóór 14 juli. Als dat niet gebeurd zal ik de creditcard maatschappij inschakelen.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over infurn.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over infurn.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM