Klacht: Geen levering en geen terugbetaling na annulering

Alain Grillo op 09 januari 2014 over infurn.com in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf infurn.com
Status Open
Datum 9 januari 2014

Een klant heeft in juni zes stoelen besteld bij infurn.com, met een verwachte levering in november, maar deze is twee keer uitgesteld naar februari. Na annulering van de bestelling in november, die door het bedrijf is bevestigd, heeft de klant geen terugbetaling ontvangen, ondanks de beloofde termijn van dertig dagen. Na meerdere e-mails zonder reactie heeft de klant contact opgenomen met een internationale consumentenorganisatie om het geld terug te vorderen.

Mijn Klacht:

In juni zes stoelen besteld en betaald voor levering in november. Levering is twee keer uitgesteld tot medio februari! In November opdracht geannuleerd wat door INFURN is bevestigd. Er wordt echter geen geld teruggestort ondanks de de door hen genoemde termijn van dertig dagen! Inmiddels een aantal e-mails verder, eerst wel reactie maar nu niet meer. Inmiddels naar een internationale consumenten organisatie gestapt om geld terug te krijgen. Naar onze mening is er geen intentie om geld terug te geven en riekt dit naar oplichting.

Gewenste Oplossing:

Volledige terugstorting van aankoopbedrag van € 1064.00

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over infurn.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over infurn.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM