Klacht: EileenGray bijzettafeltje zwart.

w.a.froger op 04 augustus 2014 over infurn.com in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf infurn.com
Status Open
Datum 4 augustus 2014

Een klant heeft een bijzettafeltje besteld bij infurn.com, maar de levering werd herhaaldelijk uitgesteld vanwege kwaliteitsproblemen. Na een jaar heeft de klant de bestelling geannuleerd en een bevestiging ontvangen voor een terugbetaling van €153,30, maar na vijf maanden en meerdere herinneringen is het bedrag nog steeds niet ontvangen.

Mijn Klacht:

Van dit bestelde en betaalde tafeltje werd de levering aldoor uitgesteld wegens onvoldoende kwaliteit. Na een jaar bestelling geannuleerd; kreeg bevestiging dat ik euro 153,30 terug zou ontvangen. Ondanks herinneringen van mij na 5 maanden nog geen geld ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Het terug ontvangen van het betaalde bedrag.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM