Klacht: deksel van bovenlader roest

Jolanda68 op 07 oktober 2012 over Indesit in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Indesit
Status Open
Datum 7 oktober 2012

Een consument meldt dat het deksel van zijn vijf jaar oude Indesit Witl 125 bovenlader wasmachine roest vertoont, ondanks dat de machine verder goed functioneert. Hij vraagt zich af of dit normaal is voor een product van deze kwaliteit.

Mijn Klacht:

Ik heb 5 jaar geleden ook een Indesit Witl 125 bovenlader wasmachine gekocht, doet het prima alleen het deksel is al behoorlijk aan het roesten, dit mag toch niet?

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag zien dat dit deksel wordt vervangen of een leuke korting/aanbieding voor een vervangend apparaat.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM