Klacht: Incasso bedragen waarvoor ik geen abonnement had.

c-trompet op 16 april 2014 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 16 april 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb al tientallen jaren een telefoonabonnement bij Tele2.
Kort geleden een nieuw telefoon apparaat gekocht.Heb daarmee geëxperimenteerd. Ben toen op internet gekomen dat ik niet wist.
Werd hierover niet op de hoogte gebracht door aanbieder.
Heb hierover contact proberen te krijgen met tele2. Dat lukte van geen kant, zowel telefonisch, op internet als per schrijven zelfs aangetekend.

Gewenste Oplossing:

Heb al veel geld betaald aan tele2. In vergelijking met een abonnement is het betaalde bedrag een winst van ca. 5000%. Dit zijn woekerwinsten en staan in geen enkele realiteit t.a.v een abonnement.
In ben in de overtuiging dat ik, onwetend zijnde van mijn handelen, tele2 ruimschoots schadeloos heb gesteld. Nadien een nieuw contract abonnement genomen ingaande 1Februari 2014. Werd meermaals door tele2 afgesloten en wilde veranderen van provider. met nummer behoud. Tele2 wil nu het contract niet beëindigen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie