Klacht: ziek door sate Ikea

panthertje op 13 september 2014 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Hej Mireille, onze excuses voor de vervelende ervaring! We hebben een melding voor je aangemaakt en geven je feedback door aan de desbetreffende afdeling. Onze collega's nemen contact met je op. Mocht je momenteel of in de toekomst nog vragen...

Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Opgelost
Datum 13 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb gisteren samen met mijn moeder bij de Ikea in delft sate gegeten. En nou zijn we toch ziek geworden vannacht, echt alles kwam eruit. Omdat we verder geen andere dingen hebben gehad is dat vrijwel zeker.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat er goed naar gekeken wordt zodat er niet nog meer mensen ziek worden. Ik vind voedselvergiftiging voor zo'n groot bedrijf echt een kwalijke zaak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IKEA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IKEA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

11 jaren geleden - Hej Mireille, onze excuses voor de vervelende ervaring! We hebben een melding voor je aangemaakt en geven je feedback door aan de desbetreffende afdeling. Onze collega's nemen contact met je op. Mocht je momenteel of in de toekomst nog vragen of klachten hebben, dan raden we je aan contact op te nemen met onze collega’s van de IKEA klantenservice, via één van de volgende directe contactkanalen: http://www.ikea.com/ms/nl_NL/customer_service/contact_us/contact_us_intro.html IKEA Nederland

IKEA

Heeft op 04 oktober 2014 om 15:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hej Mireille, onze excuses voor de vervelende ervaring! We hebben een melding voor je aangemaakt en geven je feedback door aan de desbetreffende afdeling. Onze collega's nemen contact met je op.

Mocht je momenteel of in de toekomst nog vragen of klachten hebben, dan raden we je aan contact op te nemen met onze collega’s van de IKEA klantenservice, via één van de volgende directe contactkanalen: http://www.ikea.com/ms/nl_NL/customer_service/contact_us/contact_us_intro.html IKEA Nederland

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM