Klacht: Weigering restaurant

Famthelen op 26 oktober 2021 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 26 oktober 2021

Een klant heeft ervaren dat bij de toegang tot het restaurant van IKEA een QR-code werd vereist, terwijl zij in plaats daarvan hun gele inentingsbewijzen en legitimaties presenteerden. Ondanks dat deze documenten in Nederland algemeen worden geaccepteerd, werd hen de toegang geweigerd, wat de klant als zeer onvriendelijk en teleurstellend beschouwt.

Mijn Klacht:

Bij de toegang van het restaurant werd gecontroleerd op QR code. Wij hadden de gele inentingsbewijzen en de legitimaties bij ons. Er werd glashard medegedeeld dat dit in Nederland bij Ikea niet geldig is. Dus wij moesten rechtsomkeer maken. Overal is het gele boekje geaccepteerd. Dit hebben we nog niet meegemaakt.
Zeer klantonvriendelijkheid en stuitend.

Gewenste Oplossing:

Met een verontschuldiging en een beleidswijziging. Niet iedereen bezit een telefoon met QR code.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Famthelen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM