Klacht: Golv plinten bijbehoren artikelnummer 80213521

sabrrien op 06 november 2013 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 8 november 2013
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Opgelost
Datum 6 november 2013

Een klant heeft op 29 oktober 2013 24 pakken laminaat gekocht, maar de bijbehorende golv plinten waren niet leverbaar. Ondanks herhaaldelijk contact met verschillende filialen, bleek het niet mogelijk om de plinten te verkrijgen, wat leidde tot frustratie bij de klant die overweegt het laminaat terug te brengen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 29-10-2013 24 pakken laminaat gekocht. Plinten waren niet leverbaar maar zouden dezelfde week nog binnen komen werd mij verteld. Nu ben ik al een week bezig alle diverse filialen te bellen voor de golv plinten maar deze zijn niet meer te krijgen. Door heel mijn huis is het laminaat al gelegt ben in staat om het eruit te halen en allemaal terug te brengen.

Gewenste Oplossing:

Plinten of korting op me laminaat dat ik ergens ga proberen andere plinten te zoeken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IKEA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IKEA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM