Mijn Klacht:
Ik kan wel janken..
Ik kan wel janken… en hard ook. Al vanaf mei 2017 is Brugman bezig met het plaatsen en later het in orde maken van mijn keuken. Ik heb bijna 3000 euro betaald aan Brugman voor de montage van mijn keuken. Veel geld maar ik dacht dat dat het waard was. Het montagebedrijf dat Brugman bij mij liet komen heeft er 1 grote puinhoop van gemaakt. Inclusief 1 grote kras op mijn nieuwe vloer.
De laatste keer zijn ze eind januari geweest. En nu klopt het weer niet. Bij mijn magnetron oven kan ik aan 1 kant mijn pink ertussen duwen en aan de andere kant is de ruimte nihil. Ook de vaatwasser is weer naar achter aan het gaan zodat ik een ongelijke wand heb. Moedeloos word ik ervan.
Ik zou de onkosten voor het repareren van de kras vergoed krijgen. Een van de vele brugman mannen die ik over de vloer heb gehad verzekerde me ervan dat het een verzekeringskwestie was. Ik hoefde alleen maar een offerte te laten maken en ik kreeg het geld terug gestort. Ik heb de offerte opgestuurd en dan krijg ik, na 2x om een reactie gevraagd te hebben, te horen dat Brugman nog in conclaaf is met het montagebedrijf. Ze vergeten voor het gemak dat ik brugman betaald heb voor de montage. Zij zijn dus eind verantwoordelijk!
Koop geen keuken bij Brugman. Doe het niet… nooit….echt niet…. Doe het niet…
Gewenste Oplossing:
Als alles opgelost is en mijn keuken er netjes uit ziet. En als ik mijn geld van de offerte voor het repareren van de kras op mijn rekening heb staan
