Klacht: Onterechte afschrijving van mijn rekening

Prinses72 op 26 juni 2019 over I-stream 247 in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 26 juni 2019

Een consument heeft ontdekt dat er dit jaar vier keer een bedrag van 24,95 euro onterecht van zijn rekening is afgeschreven door I-stream 247. De klager is niet bekend met het bedrijf en heeft geen toestemming gegeven voor deze afschrijvingen. Twee van de afschrijvingen zijn inmiddels teruggeboekt, maar de eerste twee zijn niet meer terug te boeken.

Mijn Klacht:

Ik kom net tot de ontdekking dat er dit jaar onterecht 4x 24, 95 van mijn rekening is afgeschreven. Ik weet niet eens wat I stream 247 is, laat staan dat ik ze toestemming heb gegeven om geld van mijn rekening te halen.. De laatste 2 heb ik nu teruggeboekt, maar de eerste 2 kon ik niet meer terugboeken.
Als er iemand is die weet wat I Stream 247 is, dan hoor ik dat graag

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik die andere 2 bedragen van 24,95 ook terug heb gekregen, en als er meer uitleg komt over dit bedrijf, waarom ze dit zomaar doen?

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over I-stream 247

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over I-stream 247 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM