Klacht: Hybride abonnement werkt niet

Mevr van Krieken op 05 januari 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 5 januari 2015

Een klant van Vodafone heeft problemen ondervonden met zijn hybride abonnement, waarbij hij zijn bundel niet kon wijzigen door een blokkade op zijn account. Ondanks meerdere telefoontjes naar de klantenservice, waarbij hij telkens vriendelijk werd geholpen, ontving hij geen terugbelverzoek van de technische dienst. Uiteindelijk bleek dat de bundel pas aangepast kon worden vanaf een datum die al was verstreken, wat leidde tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

In de zomer heb ik vooreen hybride abonnement van Vodafone gekozen om maandelijks mijn bundel te kunnen wijzigen.in November bleek, dat ik ik dat probeerde te veranderen via My vodafone, dat ikeen melding kreeg met:gebruiker geblokkeerd. Ik heb op 3, 6 en 13 december gebeld met Vodfone. Werd steeds heel vriendelijk te woord gestaan, er moest contact gelegd worden met de technische dienst en ik zou terug gebeld worden. Geen enkele keer is gebeurd. Voor de 17e december zou ik mijn bundel kunnen aanpassen voor de volgende periode, maar dat is dus niet gelukt. Op 29 december heb ik voor de 4e x gebeld, waarbij de telefonist een bericht vond van de technische dienst, dat de bundel aangepast kan worden vanaf de 18e(!) december, helaas was daar niets aan te veranderen. Ondertussen voel ik me behoorlijk kwaad, weer beloftes, bijvoorbeeld om een nieuwe code of wachtwoord toegestuurd te krijgen om opnieuw My vodafone in te stellen en vervolgens word ik weer niet teruggebeld en krijg ik geen code toegestuurd. Nu moet ik dus voor de 5e keer gaan bellen. Vandaag nog op My vodafone gekeken en nog steeds staat er: gebruiker geblokkeerd. Mijn abonnement werkt dus gewoon niet.
Ik voel me flink in de maling genomen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik echt zelf via internet en My Vodafone mijn abonnement maandelijks kan instellen en ik een verontschuldiging en vergoeding krijg voor alle frustraties.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie