Klacht: Kat in de zak

user-1277188 op 22 juni 2016 over Horeca World in de categorie Horeca

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Horeca World has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Horeca
Status Open
Datum 22 juni 2016

Een klant van Horeca World heeft een nieuwe vriezer besteld, maar ontving een product dat lijkt op een tweedehands exemplaar. Na meerdere pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, zonder bevredigende reacties, verlangt de klant nu een volledige terugbetaling in plaats van een ruil of korting, omdat hij zich slecht behandeld voelt en financiële schade heeft geleden.

Mijn Klacht:

Ik heb vorige week maandag een NIEUWE vriezer besteld, woensdag een week geleden ontvangen, het is of een 2e hands of rijp voor de stort.Ik heb woendag een mail gestuurd met heel veel foto;s en donderdag een schadeformulier, ja u krijgt vandaag antwoord, behalve zaterdag en zondag, ben ik al 5 werkdagen bezig om contact te krijgen, bellen en mailen. Ze reageren half, en vervolgens laten ze je 2 dagen wachten, terugbel verzoeken word niet op gereageerd.
Inmiddels wil ik niks meer ruilen of kortingingen, ik wil gewoon mijn geld terug.
Zodat ik kan ZIEN wat ik ga kopen.
Ik word hier slecht behandeld, is dit wel een echt bedrijf?
Is dit bedrijf wel netjes? Want hoe ze mij behandelen, ik voel mij aardig in ze zeik genomen, heb 200 euro aan vlees weg kunnen gooien, hond geen normaal eten.
Ik ben het wel zat ! een week lang iets in huis wat allang vervangen had moeten zijn.

Gewenste Oplossing:

Geld terug en vriezer opgehaald.
Vlees vergoed !! 171.55 euro

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM