Klacht: Niet meer verkrijgbaar

Jeltsje 69 op 08 augustus 2021 over Honig in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Honig
Status Open
Datum 8 augustus 2021

Een consument uitte haar onvrede over het feit dat de Deense Rundvleessoep van Honig niet meer verkrijgbaar is. Ze geeft aan dat de vervangende soep niet in de smaak valt bij haar en haar kleinkinderen, die juist om de originele soep vragen wanneer ze op bezoek zijn.

Mijn Klacht:

Goedenavond,
Waarom is de Deense Rundvleessoep niet meer verkrijgbaar?
Wij vinden de vervanger hiervan lang zo lekker niet en ook onze kleinkinderen die speciaal vragen om deze soep als ze bij ons komen, zijn hier niet blij mee.

vriendelijke groet,
Jeltsje Feenstra

Gewenste Oplossing:

Graag weer de oude samenstelling van de deense rundvleessoep

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Honig

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Honig nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jeltsje 69
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM