Klacht: Groentesaus tuinkruiden uit assortiment

Lieke1997 op 21 oktober 2019 over Honig in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Honig
Status Open
Datum 21 oktober 2019

Een consument heeft vernomen dat de groentesaus tuinkruiden van Honig uit het assortiment van de lokale Albert Heijn is gehaald en uitdrukt zijn teleurstelling hierover. Hij vraagt zich af of dit ook het geval is bij andere supermarkten.

Mijn Klacht:

Bij de plaatselijke Albert Heijn hoorde ik dat de groentesaus tuinkruiden vd Honig uit het assortiment is. Dit vind ik erg jammer. Is dit bij meerdere supermarkten zo?

Gewenste Oplossing:

Als het weer in het assortiment komt

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Honig

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Honig nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lieke1997
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM