Klacht: Telefonische dure nachtmerrie.

UWiX op 15 juli 2014 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Enige tijd geleden heeft u hier een bericht geplaatst. Gezien het tijdsbestek gaan wij ervan uit dat u inmiddels via andere kanalen contact met ons heeft gehad en dat u antwoord heeft gekregen op uw vragen. Mocht dit...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 15 juli 2014

Een klant heeft vier weken geleden een abonnement bij Hollandsnieuwe afgesloten, maar heeft sindsdien geen informatie ontvangen over de levering van de telefoon. Ondanks herhaaldelijk contact via e-mail en telefonische pogingen, blijft de klant zonder adequate respons en ervaart hij hoge kosten door het bellen naar de klantenservice.

Mijn Klacht:

4 weken geleden een abonnement online afgesloten n.a.v. TV reclame. Blijkt telefoon van aanbieding tijdelijk (maar wel weer snel) niet leverbaar. Nu in week 4 nog altijd geen bericht over het abonnement en de telefoon. Per e-mail wordt niet binnen 3 werkdagen gereageerd (verdom lastig te vinden die contact pagina) en een week later wel respons; het bericht is niet goed ontvangen of ik opnieuw contact wil zoeken.
Inmiddels voor de 6e keer deze week het 0900 nummer gebeld maar sta steeds lange tijd in de wachtrij. De melding “uw wordt zo spoedig mogelijk geholpen” is een lachtertje. Na 20 minuten staak ik het in de wacht staan; dat begint inmiddels aardig in de papieren te lopen a 0,45 cent per gesprek en 0,15 cent per minuut. En dan ook nog eigen mobiele kosten daarbij optellen.
Niet bereikbaar op geen enkele manier – maar heb inmiddels wel de eerste kosten van bestelling voldaan. Hoe kan ik van een abonnement afkomen binnen 14 dagen als alles de bestelling “in behandeling” blijft staan en HollandsNieuwe onbereikbaar is?

Gewenste Oplossing:

1. Wanneer de telefoon geleverd is en ik nummerbehoud kan gaan regelen.
of
2. Een telefoonnummer krijg waarop wel mensen bereikbaar zijn tegen lokaal tarief.
of
3. Teruggaaf van mijn kosten die ik nu al aan HollandsNieuwe heb betaald en directe annulering van de bestelling zonder bijkomende kosten.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - En tot op heden nog altijd geen reactie en telefonisch is men niet bereikbaar. Hoe kom ik in vredesnaam van dit abonnement af?

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Sinds anderhalve week mjin toestel ontvangen. Maar nog altijd geen reactie op mijn klacht. Telefonisch nog altijd niet bereikbaar en ik kan nergens terug vinden of mijn abonnement bij mijn huidige provider inmiddels is opgezegd door HollandsNieuwe. Erg erg erg jammer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 26 augustus 2014 om 13:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Enige tijd geleden heeft u hier een bericht geplaatst. Gezien het tijdsbestek gaan wij ervan uit dat u inmiddels via andere kanalen contact met ons heeft gehad en dat u antwoord heeft gekregen op uw vragen.

Mocht dit niet het geval zijn, neem dan gerust weer contact met ons op. Via www.hollandsnieuwe.nl/klantenservice helpt onze virtuele collega Anouk u graag verder. Ook helpen wij u graag verder via Facebook en Twitter.

Met vriendelijke groet,
hollandsnieuwe

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Hollandsnieuwe beoordeeld.

UWiX

Heeft op 27 augustus 2014 om 09:32 geantwoord

Gezien het tijdsbestek begrijp ik niet waarom HollandsNieuwe totaal geen contact met mij gezocht heeft!?

Er is op geen enkele manier geprobeerd om contact met mij te zoeken terwijl al mijn contactgegevens bij jullie bekend zijn. Daarnaast is mijn klacht genoteerd op 10 juli 2014 en jullie reactie komt pas op 26 augstus 2014!

En dan als oplossing wordt ik doorverwezen naar "Anouk" die totaal geen antwoord kan geven op de vragen die ik heb/had zoals gesteld in mijn klacht. Daarnaast gebruik ik noch Facebook, noch Twitter dus wat is er gebeurt met het "ouderwetse" bellen?

Ik heb inmiddels wel mijn toestel ontvangen en dan uit pure wanhoop de keus - als er al sprake is van een keus - gemaakt om het abonnement maar uit te zitten. Want het is niet mogelijk om met wie-dan-ook van HollandsNieuwe in gesprek te geraken.

Ik hoop dat toekomstige klanten van HollandsNieuwe beter benaderd worden dan de standaard oplossing van "Anouk" en op een korter termijn dan 8 weken later reageren. Al is het maar een kleine 'toegift' voor de onnodig gemaakte kosten. Of beter: excuses voor de vervelende gang van zaken.

Jammer, erg jammer.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Gezien het tijdsbestek begrijp ik niet waarom HollandsNieuwe totaal geen contact met mij gezocht heeft!? Er is op geen enkele manier geprobeerd om contact met mij te zoeken terwijl al mijn contactgegevens bij jullie bekend zijn. Daarnaast is mijn klacht genoteerd op 10 juli 2014 en jullie reactie komt pas op 26 augstus 2014! En dan als oplossing wordt ik doorverwezen naar "Anouk" die totaal geen antwoord kan geven op de vragen die ik heb/had zoals gesteld in mijn klacht. Daarnaast gebruik ik noch Facebook, noch Twitter dus wat is er gebeurt met het "ouderwetse" bellen? Ik heb inmiddels wel mijn toestel ontvangen en dan uit pure wanhoop de keus - als er al sprake is van een keus - gemaakt om het abonnement maar uit te zitten. Want het is niet mogelijk om met wie-dan-ook van HollandsNieuwe in gesprek te geraken. Ik hoop dat toekomstige klanten van HollandsNieuwe beter benaderd worden dan de standaard oplossing van "Anouk" en op een korter termijn dan 8 weken later reageren. Al is het maar een kleine 'toegift' voor de onnodig gemaakte kosten. Of beter: excuses voor de vervelende gang van zaken. Jammer, erg jammer.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Addendum: ben toch erg benieuwd hoe snel er op mijn bovenstaande reactie gereageerd wordt. (De klacht.nl site geeft aan dat deze klacht is opgelost - echter ben ik het daar niet mee eens.)

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie