Klacht: Telefonisch niet bereikbaar

0637545466 op 01 juli 2014 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 26 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Enige tijd geleden heeft u hier een bericht geplaatst. Gezien het tijdsbestek gaan wij ervan uit dat u inmiddels via andere kanalen contact met ons heeft gehad en dat uw antwoord heeft gekregen op uw vragen. Mocht dit...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 1 juli 2014

Een klant van Hollandsnieuwe heeft herhaaldelijk geprobeerd telefonisch contact op te nemen, maar werd telkens meer dan een uur in de wacht gezet, waarna de verbinding werd verbroken. Door problemen met inloggen en het ontbreken van de pukcode kon de klant niet verder geholpen worden, wat leidde tot onvrede over de klantenservice. Ondanks tevredenheid over het abonnement, overweegt de klant om het abonnement op te zeggen vanwege de slechte service.

Mijn Klacht:

Ik heb op alle mogelijke manieren met hollands nieuwe gebeld, om telkens een uur in de wacht gezet te worden en dan wordt de verbinding verbroken. Ik kan niet registreren want ik ben al geregistreerd, ik kan niet inloggen want geen emailadres werkt, telefonisch kom ik niet door, via mail werkt ook niet. Ik heb mijn pincode verkeerd ingetoetst en hij vraagt om de pukcode, die heb ik niet, daarvoor moet ik inloggen, nu kan ik niet bellen en ik ben ook niet telefonisch bereikbaar, wat een slechte service van hollands nieuwe, ik ga mijn abonnement daar stopzetten, het abonnement is wel een goed abonnement maar de klantenservice is zoooo slecht, dat heb ik nog nooit meegemaakt!!!

Gewenste Oplossing:

Een bereikbare klantenservice beschikbaar maken. De verbinding wordt standaard verbroken na 1 uur wachttijd, ik heb veel beltegoed verbeld door naar jullie te bellen. Ik ben mijn pukcode nodig en kom hier onmogelijk bij. Dit kost mijn onnodig veel beltegoed aangezien ik met een andere telefoon moet bellen!! En ik ben niet bereikbaar. Hollands Nieuwe zou mijn schadeloos moeten stellen en het verbelde beltegoed wat ik kwijt ben moeten terugbetalen en hun klantenservice zouden ze moeten aanpassen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 26 augustus 2014 om 12:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Enige tijd geleden heeft u hier een bericht geplaatst. Gezien het tijdsbestek gaan wij ervan uit dat u inmiddels via andere kanalen contact met ons heeft gehad en dat uw antwoord heeft gekregen op uw vragen.

Mocht dit niet het geval zijn, neem dan gerust weer contact met ons op. Via www.hollandsnieuwe.nl/klantenservice helpt onze virtuele collega Anouk u graag verder. Ook helpen wij u graag verder via Facebook en Twitter.

Met vriendelijke groet,
hollandsnieuwe

Alle klachten die gemeld zijn door 0637545466
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie