Mijn Klacht:
ik ben een tevreden klant voor meer als 4 jaar.We hebben met 3 man een abonnement lopen.Nu is het zo dat wij een verlenging voor 2 abonnementen hebben gedaan.en we hebben toen door gegeven dat wij nieuwe simkaarten willen ontvangen.
Geprobeerd om met de klantenservice in contact te komen dit lukt telefonisch helemaal niet op twitter voegen ze niet toe als vriend en dus kun je ggen prive bericht sturen een gewone tweet helpt niet je krijgt geen reactie via email meerder berichten gestuurd.maar geen respons en ook geen iemand wat jou terug belt.
Geprobeerd via facebook daar kreeg ik dan naar meerdere dagen wachten een antwoord op mijn vraag en mij werd medegedeeld dat ik voor de 2 verlengingen nieuwe simkaarten gratis zou krijgen toe gestuurd tot vandaag niks gezien.meerdere dagen bezig om weer contact te krijgen via facebook en dan komen ze na weer wachten van uren of dagen en krijg je weer van iemand anders dan de eerste keer een antwoord dat ik naar de winkel kon gaan en ze mij dan de simkaart deden knippen zodat hij in het toestel paste.Maar dat was niet mijn vraag mijn vraag was om nieuwe simkaarten te ontvangen.
Ik vind de hele klantenservice van hollandsnieuwe op zijn hollands gezegd zwaar klote.niemand weet wat de ander heeft gezegd en strijden het dan weer onderling af.mijn vraag is nu zeker al door 6 verschillende personen behandeld!!!!!!Vroeger was ik tevreden over de klantenservice maar nu nou NEE dit is niet hoe je met je klanten omgaat.Tevens hoor ik al van vele dat ik kan fluiten naar mijn telefoon daar deze zijn uitverkocht(deze heb ik bij de verlenging mee besteld).
Ik hoop dat dit niet klopt en ik mijn telefoon binnenkort ontvang ook daar wil ik graag een antwoord over hebben.
Ze blijven maar op en neer gaan in mijn emailstaat dat ik binnen enkele dagen mijn telfoon zou ontvangen.en nu blijkt het weer enige tijd te kunnen duren en de ander zegt weer 3 weken.ik vind dit ook niet kunnen.we moeten wel op tijd betalen maar oje als hun wat op tijd moeten doen.ik wil mijn telefoon z.s.m krijgen geleverd zodat ik op vakantie bereikbaar ben voor iedereen.

