Klacht: Ondanks opzegging loopt het abonnement nog steeds door!

[email protected] op 29 augustus 2014 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 september 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Ik heb getracht u telefonisch te bereiken maar helaas was u niet in de gelegenheid om het gesprek aan te nemen. Mocht u vragen hebben omtrent uw abonnement, dan wil ik u vriendelijk verzoeken om contact met ons...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 29 augustus 2014

Een klant van Hollandsnieuwe heeft maanden geleden zijn abonnement opgezegd, maar ontving later een factuur die drie keer hoger was dan normaal. Het bedrijf beweert dat de opzegging niet is doorgevoerd, en de klant kreeg te horen dat het abonnement pas op 23 september kan eindigen, zonder bevestiging van deze wijziging. Daarnaast ervaart de klant problemen met het opzeggen via de website, die al lange tijd een foutmelding geeft.

Mijn Klacht:

Maanden geleden heb ik mijn abonnement opgezegd via de website. Ineens kreeg ik na 2 of 3 maanden een factuur van ruim 3x zo hoog als de maandelijkse abonnementskosten die ik gewend was te hebben. Hollandsnieuwe beweert dat ik mijn abonnement niet heb opgezegd.
Gesproken met de klantenservice en de eerst volgende mogelijkheid om het abonnement te laten eindigen zou 23 sept zijn, omdat de maand inmiddels alweer verstreken zou zijn en er een opzegtermijn van een maand geldt vanaf een bepaalde datum. Hier heb ik tot op de dag van vandaag GEEN bevestiging van ontvangen.
Als je op de website probeert het abonnement op te zeggen krijg je een foutmelding (al ruim anderalve maand!).

Gewenste Oplossing:

Als mijn abonnement met terugwerkende kracht, vanaf de oorspronkelijke datum stop gezet wordt en het openstaande bedrag wordt kwijt gescholden, aangezien dit abonnement al meer dan een jaar niet meer gebruikt wordt.
Ik wil hoe dan ook een bevestiging van de opzegging en ga niet akkoord met nóg een maand, omdat zij weigeren mijn abonnement te stoppen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 18 september 2014 om 11:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Ik heb getracht u telefonisch te bereiken maar helaas was u niet in de gelegenheid om het gesprek aan te nemen.
Mocht u vragen hebben omtrent uw abonnement, dan wil ik u vriendelijk verzoeken om contact met ons op te nemen via Facebook of Twitter, daar kunnen wij inhoudelijk ingaan op uw situatie.

Met vriendelijke groet,
hollandsnieuwe

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie