Klacht: Geen verbinding e-mails versturen

severineg op 13 april 2014 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 april 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Naar aanleiding van uw bericht op klacht.nl heb ik op 15 april telefonisch contact met u opgenomen. We hebben samen mogelijkheden besproken om het probleem op te lossen. Als u nog vragen heeft, dan helpen we u graag...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 13 april 2014

Een gebruiker heeft herhaaldelijk contact opgenomen met Hollandsnieuwe over problemen met het verzenden van e-mails via zijn Huawei Ascend P6. Ondanks instructies over het instellen van de SMTP-poort, ontving hij telkens dezelfde standaardreactie en geen terugbelverzoek, wat leidde tot frustratie. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Al 2 maal via e-mail contact gehad met Hollands Nieuwe dat ik geen e-mail kan verzenden met mijn Huawei Ascend P6. 2e keer zelfs aangegeven dat wat ze in de eerste mail hadden uitgelegd, niet werkt:

Om uitgaande email te kunnen verzenden moet de zogenaamde SMTP-poort ingesteld worden. Wanneer het adres van de emailprovider geen uitkomst biedt, vul dan het volgende adres in: smtp.gmail.com
Wanneer je dit adres gebruikt, kun je als poortnummer 587 invullen. Mocht dit niet werken, dan kun je 465 invullen.
Wanneer er om een Start TLS Poort wordt gevraagd kan je StartTLS Port 587 invoeren.
Hierna zal je weer gewoon gebruik van alle emailfuncties kunnen maken.

Elke keer wordt beloofd dat ik terug gebeld zou worden, maar kreeg tot 2 keer toe hetzelfde standaard mailtje om mijn instellingen te wijzigen van de e-mail. Dit wel tig keer geprobeerd zonder enig resultaat.
Hollands nieuwe is ook niet via e-mail (alleen online) te bereiken. Kan nergens op gereageerd worden. Had ik ook al aangegeven, maar hier wordt zelfs niet op gereageerd.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik e-mails kan versturen. Graag via telefoon of e-mails waar we op terug kunnen beantwoorden. Niet elke keer hetzelfde standaardmailtje sturen. Voor Hollands Nieuwe is dit heel normaal, maar aangezien niet iedereen verstand van de nieuwe telefoons heeft, verwacht ik wel wat hulp hierbij en niet na dagen.

Alvast bedankt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 15 april 2014 om 09:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Naar aanleiding van uw bericht op klacht.nl heb ik op 15 april telefonisch contact met u opgenomen. We hebben samen mogelijkheden besproken om het probleem op te lossen.

Als u nog vragen heeft, dan helpen we u graag via Facebook of Twitter.

Met vriendelijke groet,
hollandsnieuwe.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie