Mijn Klacht:
Vanaf februari lukt het hollandsnieuwe niet om mijn abonnement af te schrijven via automatisch incasso. Ik heb zelf contact opgenomen met de bank, zij geven aan dat hollands nieuwe geen automatisch incasso ingesteld heeft, maar een eenmalig incasso. Daarom lukt de betaling niet. De bank kan dit niet veranderen, dat moet hollands nieuwe doen.
Ik heb hierover gebeld met hollandsnieuwe en doorgegeven wat er mis gaat. Daarna heb ik zelf mijn abonnement via ideal betaald.
Vervolgens kreeg ik nog twee keer weer dezelfde mail van hollandsnieuwe. Weer lukte het niet om af te schrijven via incasso. Ik heb opnieuw zelf betaald via ideal. De derde keer dat ik deze mail kreeg van hollandsnieuwe werd ik direct geblokkeerd en kreeg ik de mededeling dat ik ook nog €10 extra moest betalen om de blokkering op te heffen. Terwijl de enige die actie kan ondernemen en het probleem op kan lossen hollands nieuwe is!
Ik heb diverse mails hierover gestuurd en krijg dan als reactie dat ik binnen 2 dagen gebeld word. Dat gaat dus niet als je geblokkeerd bent.
We zijn nu bijna een week verder en ik heb nog steeds geen reactie. Zelf bellen met hollandsnieuwe lukt ook niet (na 15min. een ogenblikje geduld) heb ik het opgegeven.
Gewenste Oplossing:
Als hollandsnieuwe mijn blokkering opheft en zorgt dat er een automatisch incasso ingesteld is. Bij mijn gegevens van hollandsnieuwe staat trouwens dat ik dat heb!

