Mijn Klacht:
Zondag 17 maart heb ik met een vriend de vestiging amsterdam sloterdijk bezocht,groot was mijn verbazing dat mijn pasje was geblokkeerd,er kwam een personeelslid om uitleg te geven in een hiervoor bestemd kamertje.mij werd niet meegedeeld waar het over ging,ik moest een vragenlijst invullen.Toen begon het mij te dagen dat het over een vreemde transactie ging.Ik heb namelijk een bedrijf met huisverkoop en hier veel briefjes van 5 euro ontvang ,in ons kleine plaatsje is geen bank en mij leek het makkelijk om dit in te wisselen tegen fisches,de vorige keer is bij het inwisselen geinformeerd of dit kon,het gaf geen probleem en de fisches zijn verleend.Hiervan is blijkbaar een melding van gemaakt.De reactie van het betreffende personeelslid was heel onvriendelijk en niet klantvriendelijk om de geschetste problemen op te lossen zie het dossier over wie het gaat.Jammer was het dat hoofd vestiching amsterdam sloterdijk iris mij niet meer kon binnen laten omdat ik had aangegeven dat ik weer biljetten van 5 wilde inwisselen.De houding van iris was daarentegen wel proffesioneel en klantvriendelijk.
Wat een leuke avond moest worden was op deze manier flink vergald,ik zit nu zonder pasje en weet niet wat bij een eventueel volgend bezoek mij te wachten staat.
Wachtend op uw reactie
Gewenste Oplossing:
Een reactie op dit schrijven en een aantekening maken van het handelen van dit personeelslid zodat jullie bij meer van dit soort klachten hiernaar kunnen handelen

