Klacht: Hoge rekening Vodafone

Kelf op 06 juni 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Uit controle van ons klantregistratiesysteem blijkt dat de klacht van deze klant al door Vodafone is opgelost en dat de klant is geïnformeerd. De online klacht wordt daarom afgesloten.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 6 juni 2012

Een klant van Vodafone heeft een hoge rekening ontvangen van €460, terwijl de maand ervoor de kosten ook al boven de €100 lagen. De klant wijst op onverklaarbaar hoog internetverbruik op tijdstippen dat hij niet actief met zijn telefoon bezig was, en twijfelt aan de juistheid van de factuur. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hallo,

Al een tijdje ben ik klant bij Vodafone, en heb eigenlijk nooit klachten gehad tot op heden. Opeens heb ik een rekening binnen gekregen van €460 en de maand er voor was het ook boven de €100 volgens vodafone moest het liggen aan mijn internet gebruik. En ook op de factuur stond het, namelijk het live.vodafone offnet. Hier vind ik allemaal rare tijdstippen van bijzonder hoog internet verbruik! en ook op tijdstippen dat ik helemaal niet met mijn telefoon bezig ben, dit kan ook allemaal niet liggen aan apps, want ik heb er geen bijzondere apps op staan die zoveel dataverkeer zouden verbuiken.

Ook vandaag zat ik te kijken, dit is net een nieuwe maand, en binnen 4 dagen zit ik al op de helft van mijn internet bundel! dit kan dus nooit want ik ben amper actief geweest op internet!

Ik lees hier veel klachten over op internet, en ik hoop niet slachtoffer hier van te zijn

Gewenste Oplossing:

Tevreden ben ik als ik mijn geld gewoon terug zou krijgen, de maanden hiervoor was het altijd normaal en nu heb ik opeens een forse rekening terwijl ik nieteens anders heb gedaan dan de maanden hiervoor!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vodafone

Heeft op 18 augustus 2012 om 06:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Uit controle van ons klantregistratiesysteem blijkt dat de klacht van deze klant al door Vodafone is opgelost en dat de klant is geïnformeerd. De online klacht wordt daarom afgesloten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie