Klacht: Hoe slecht kan de service zijn

Chard29 op 24 maart 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 24 maart 2015

Een klant heeft op 2 maart een bestelling bij Vodafone geplaatst, die zonder voorafgaande informatie is geannuleerd. Na een nieuwe bestelling op 6 maart blijft de status onduidelijk, terwijl Vodafone aangeeft dat de bestelling 'onvindbaar' is. De klant ervaart frustratie door de gebrekkige telefonische ondersteuning en standaardreacties van de backoffice.

Mijn Klacht:

Op 2 maart een bestelling gedaan bij Vodafone. Deze is vervolgens zonder mij te informeren geannuleerd. Op 6 maart vervolgens een nieuwe bestelling gedaan. Tot op heden, 24 maart, is het onduidelijk wat de status hiervan is. Vodafone geeft aan dat ik geduld moet hebben. Echter vind ik het nogal vreemd dat mijn eerste bestelling in 2dagen geannuleerd kan worden en het voor mijn tweede bestelling tot op heden onduidelijk is wat hier mee gaat gebeuren. Daarnaast is Vodafone de bestelling ook twee weken kwijt geweest: ‘onvindbaar’ zoals ze het zelf noemen.

Vervolgens kan de telefonische hulp van Vodafone mij geen steek verder helpen en de backoffice, die zogenaamd aanvullende informatie kan geven, stuurt uitsluitend standaard e-mails.

Tot slot krijg ik ook nog te horen dat de betaling die ik op 2 maart heb gedaan, na 10 werkdagen verwerkingstijd, pas binnen 6 weken hoeft worden terugbetaald.

Ik kan er niet over uit hoe belachelijk Vodafone handelt.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als Vodafone eindelijk duidelijkheid kan geven en als ik mijn betaling terug heb ontvangen. Ook vind ik dat Vodafone mij moet compenseren voor alle ongemakken, ik ben nu al bijna een maand bezig met ontcijferen/achterhalen van mijn bestelling en vanuit Vodafone ontvang ik steeds de reactie: sorry ik kan niets zeggen, maar het wordt echter wel verwerkt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie