Klacht: Order geplaatst daarna niets meer

Kees Karman op 12 oktober 2020 over Hinmeijer Chemie in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Producten
Status Open
Datum 12 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

L.S., Op 8 september een order geplaatst en tot nu toe niets meer vernomen. Ook niet na 2x het contactformulier te hebben ingevuld met de vraag over het waarom. Reactie tot nu toe 0,0. (ordernummer 17080). Nu weet ik wel dat het om iets kleins ging maar er is betaald.

Gewenste Oplossing:

GRAAG EEN ANTWOORD. Mocht het product niet direct geleverd kunnen worden, meld dat dan. Enig uitstel is geen probleem. Maar 6 weken niets van je laten horen gaat mij te ver. ALs er niet geleverd kan worden stort dan het geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hinmeijer Chemie

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hinmeijer Chemie nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kees Karman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM