Klacht: Geen bezorging

kyvers op 11 november 2018 over Het Parool in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Het Parool
Status Open
Datum 11 november 2018

Een abonnee van Het Parool heeft geklaagd over de inconsistente bezorging van de krant. Na een vakantie in oktober ervaart de abonnee problemen, zoals het niet ontvangen van de krant op zaterdag en alleen een computerstem bij het bellen. De situatie wordt als zeer frustrerend ervaren.

Mijn Klacht:

Gisteren, zaterdag 10-11-2018 geen krant ontvangen. Sinds mijn terugkeer van 2 weken vakantie half oktober is de bezorging van de krant een rommeltje. Eerst kreeg ik hem alleen op zaterdag en niet door de week – nu is dat geregeld en krijg ik hem weer niet op zaterdag. Ik vind het ontzettend vervelend dat ik bij bellen alleen die computerstem hoor.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik de krant weer gewoon iedere dag krijg!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Het Parool

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM