Klacht: De nieuwe gigantische zwarte letters

Gedy van der Lely op 03 maart 2016 over Het Parool in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Het Parool
Status Open
Datum 3 maart 2016

Een trouwe lezer van Het Parool uit zijn onvrede over de nieuwe, grote zwarte letters in de krant. Hij ervaart deze verandering als onrustig en schokkend, waardoor hij de krant niet meer wil lezen en deze direct weggooit. De lezer vraagt om terugkeer naar de oude opmaak.

Mijn Klacht:

Lieve mensen van het Parool,
Ik lees al vele jaren met plezier uw (onze) krant. Tot recent, met de nieuwe letters. Ik schrik als de krant in de bus komt; is de derde wereldoorlog uitgebroken, de premier vermoord, de Nederlandse Bank opgeblazen?
O nee het zijn de nieuwe hysterische letters van het Parool…wat een ellendig onrustige sfeer als die krant op tafel ligt. Gauw in de papierbak, weg ermee!
Kunnen we asjeblieft weer back to normal….????

Gewenste Oplossing:

Zie boven.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM